Zamknij
REKLAMA

PUP Sochaczew: ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia

10:27, 19.05.2022 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie po raz kolejny organizuje bezpłatne szkolenia grupowe, do skorzystania z których  zachęca osoby bezrobotne z powiatu sochaczewskiego. 

-  Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie mając na uwadze potrzeby lokalnego rynku pracy ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia grupowe, których ukończenie pozwoli na uzyskanie kwalifikacji zawodowych na  prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną do kat. C, a także kurs stylizacji paznokci. Powyższe szkolenia są odpowiedzią na zapotrzebowania pracodawców i przedsiębiorców.

- informuje Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie.

Każde szkolenie adresowane jest do 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sochaczewie. Nabór wniosków ruszył wczoraj 18 maja i potrwa do wyczerpania miejsc. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie urzędu,  na stronie internetowej bądź pod numerem telefonu  46 862 24 24 wew. 133.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

HubHub

7 0

Zastanawiam się po co są urzędy pracy, czy ktoś z was czytelnicy zna kogoś komu ta instytucja znalazła pracę? 17:03, 19.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolaLola

5 0

A PARADOKSEM JEST, ZE TEN PANSTWOWY URZAD PRACY NAGANIA OD LAT TANICH NAJENIKOW AGENCYJNYCH PRYWATNYM FIRMOM POSREDNICTWA PRACY .A CZESTO TO SA AGENCJE Z KAPITALEM ZACHODNIM GDZIE CALY ZYSK Z WYZYSKU TRAFIA ZA GRANICE ...MAJA ZA TO TANICH NAJEMNIKOW AGENCYJNYCH ZA NASZE PODATKI !!!A KAZDY BY TAK CHCIAL CO MA SWOJA FIRME .. 21:21, 19.05.2022


ech...ech...

10 0

A pracujące tam królewny jak były nabzdyczone tak są nadal, strach zapukać do drzwi. 17:11, 19.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

na co to komuna co to komu

8 0

pup czyli przdsiębiorstwo utopii politycznej. 19:40, 19.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KOKSKOKS

2 0

"Pobieramy Urzędniczą Pensję" - PUP ... i tyle w temacie ! Popatrzcie ile i jakich stanowisk jest w tym "pup" w stosunku do oferowanych miejsc pracy ?! Popatrzcie kto tam urzęduje (nie napiszę pracuje ponieważ obraziłbym ludzi uczciwie pracujących!) - pociotki pociotków i jak w każdym urzędzie w So-cho oraz zakładzie podlegającym jakiemuś na urzędniczych stołkach i w radach nadzorczych ludzie z lokalnego układu - byli radni, naczelnicy, obecni radni itp itd do roboty bez układu można dostać się do magazynu lub np. na fizola do zwik, zgk, mzk itp.
Na szczęście ja pracuję od lat w Warszawie, ale ma wielu znajomych z dobrym kierunkowym wykształceniem którzy składali aplikacje na różne urzędnicze krzesła ale nie byli z układu i g.. z tego.
Jak dla mnie to jest ciekawostką : "...po raz kolejny organizuje bezpłatne szkolenia grupowe,..." DLA KOGO BEZPŁATNE ? Jak rozumiem dla ludzi wysłanych przez pracodawców i przedsiębiorców. 08:21, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%