Zamknij
REKLAMA

Otwarcie Kompleksu Lekkoatletycznego w Młodzieszynie

14:06, 12.05.2022 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Zapraszamy na otwarcie najnowocześniejszego obiektu sportowego w całym powiecie sochaczewskim - Kompleksu Lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej w Młodzieszynie, które odbędzie się w niedzielę 22 maja 2022 r.

Wydarzenie zacznie się o godz. 10:00 Mistrzostwami Mazowsza w lekkoatletyce dzieci młodszych  U-12. Po dekoracji zwycięzców o godz. 13:30 odbędzie się uroczystość otwarcia kompleksu lekkoatletycznego, po czym odbędą się pierwsze Mistrzostwa Powiatu Drużyn Pożarniczych w piłce nożnej. Weźmie w nich udział 8 drużyn reprezentujących wszystkie gminy powiatu sochaczewskiego oraz drużyna KP PSP z Sochaczewa. Uroczystość uświetnią lekkoatleci, między innymi tacy jak Robert Korzeniowski czy Paweł Fajdek,  więc będziecie Państwo mieli okazję do poznania sportowców światowej rangi.

Ale na tym nie koniec... przygotowaliśmy dużo atrakcji dla dzieci, darmowe dmuchańce, malowanie twarzy, skręcanie balonów, darmowy popcorn i wata cukrowa. Każda osoba która nas odwiedzi zostanie poczęstowana grochówką. Będziecie mieli Państwo możliwość skosztowania wypieków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich Harde Babki i Kamionki.

Zachęcamy Państwa do udziału w tak ważnym wydarzeniu dla naszej społeczności lokalnej oraz do zwiedzania obiektu i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

- Moim marzeniem będąc nauczycielem wychowania fizycznego było to, aby w gminie powstało miejsce zarówno dla dzieci  jak i dorosłych, żeby nasi mieszkańcy nie musieli  jeździć do pobliskich gmin aby skorzystać z bazy sportowej. Teraz mają do dyspozycji trzy boiska oraz bieżnię lekkoatletyczną, dzięki czemu mogą się rozwijać i doskonalić swoje sportowe pasje w Młodzieszynie. 

– dodaje wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Dziękujemy ministrowi Maciejowi Małeckiemu i staroście powiatu sochaczewskiego Jolancie Gonta za objęcie wydarzenia patronatem.

Głównym sponsorem wydarzenia jest PKN ORLEN.

 

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%