Zamknij

Dzień Sołtysa w gminie Młodzieszyn

09:05, 15.03.2022 Aktualizacja: 09:21, 15.03.2022

11 marca przypada Dzień Sołtysa. Z tej okazji, spotkaliśmy się z sołtysami z terenu Gminy Młodzieszyn, by podziękować za całoroczną działalność.

[FOTORELACJA]11368[/FOTORELACJA]

Jak co roku, wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk złożyła życzenia, wręczyła podziękowania oraz drobne upominki. W ramach niespodzianki, przygotowaliśmy dla naszych Sołtysów zaproszenie na spotkanie integracyjne, które z pewnością stworzy okazję do lepszego poznania się i dostarczy wiele rozrywki.

- Drodzy Sołtysi gminy Młodzieszyn z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa zapraszam serdecznie Sołtysów sprawujących pieczę nad naszymi wioskami na imprezę integracyjną w klimacie PAINTBALL Spotkanie zaplanowano na dzień 7 maja 2022 r. w paintball-owy sochaczew. Szczegóły przekażemy wkrótce 

- dodaje wójt Monika Pietrzyk

Na dzisiejszej uroczystości gościliśmy Michała Orlińskiego - dyrektora biura poselskiego Macieja Małeckiego, sekretarz gminy Annę Sobieraj, skarbnika gminy Małgorzatę Zawadzką oraz przewodniczącego Rady Gminy Sławomira Makowskiego.

Spotkanie było okazją do rozmowy, podzielenia się pomysłami i potrzebami sołectw. Dziękujemy Sołtysom oraz gościom za przybycie. Jeszcze raz składamy serdeczne życzenia z okazji Waszego święta.

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%