Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie ostrzega mieszkańców powiatu sochaczewskiego o zagrożeniu pierwszego stopnia wystąpienia na naszym terenie silnych porywów wiatru do 90 km/h.
- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Najsilniejsze porywy wiatru prognozowane są dziś w pierwszej połowie dnia.
Ostrzeżenie obowiązuje dziś do godziny 16.00. Wskazana jest szczególna ostrożność i przestrzeganie wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze.
1 0
jacyś chętni na windsurfing po Bzurze? :-D
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz