Zamknij
REKLAMA

Wieczorek wigilijny w Rybnie, wójt zaprasza starszych i samotnych

14:13, 24.11.2021 | UG Rybno
REKLAMA

9 grudnia 2021r. po raz piąty odbędzie się Wieczorek wigilijny dla seniorów, osób samotnych, niepełnosprawnych, którego organizatorem jest Wójt Gminy Rybno wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rybnie.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie, ul. Długa 4. W programie wydarzenia przewidziano część artystyczną, symboliczne łamanie się opłatkiem, poczęstunek, a także czas na rozmowy i dyskusje.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących wytycznych epidemiologicznych.

Dla osób mających trudności z przybyciem oraz powrotem z Wieczorku wigilijnego Wójt Gminy Rybno przewidział transport. Potrzebę transportu należy zgłosić przy zapisywaniu się na Wieczorek.

Wszystkich, którzy chcą spędzić wspólnie czas podczas „Wieczorku wigilijnego”, prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 3 grudnia 2021r. telefonicznie pod nr telefonu (46) 861-16-14 lub 500-115-268, wpisując się na odwrocie okólników przekazanych za pośrednictwem sołtysów, bądź osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybnie.

- Tradycja spotkania opłatkowego z mieszkańcami gminy Rybno, niestety, w ubiegłym roku z uwagi na pandemię została przerwana. W tym roku podjęliśmy się organizacji wydarzenia, mamy jednak świadomość, że sytuacja może się zmieniać z dnia na dzień. Mamy jednak nadzieję, że fala pandemii pozwoli nam wspólnie spędzić ten świąteczny czas. Gorąco zachęcam mieszkańców do udziału w „Wieczorku wigilijnym”, podczas którego będziemy mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia – mówi Wójt Gminy Rybno Damian Jaworski.

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%