Zamknij
REKLAMA

SCK z bogatą ofertą na sezon 2021/22, są też nowości

08:54, 28.09.2021 | ND
Skomentuj
REKLAMA

Zakończenie wakacji to nie tylko powrót do szkół, ale także rozpoczęcie naborów na poszczególne zajęcia artystyczne, które oferuje Sochaczewskie Centrum Kultury w sezonie 2021/2022. Każdy, kto jest zainteresowany rozwojem swoich artystycznych zdolności, może się zapisać, a dodatkowo w ofercie znajdują się zajęcia dla dorosłych i seniorów.

W budynku przy ul. 15 Sierpnia 83 prowadzone są zajęcia Teatru Maska dla młodzieży starszej. Dla młodszych miłośników teatru stworzono także Teatr z Dialogiem. Sochaczewskie Centrum Kultury oferuje także pracownie plastyczne w Boryszewie, a w tym roku nowość.

- Powstała nowa pracownia Bambi dla najmłodszych w wieku 3-6 lat. Zajęcia wokalne także znalazły się w naszej ofercie. Dzieci i młodzież mogą dołączyć do Klubu Piosenki, gdzie będą mogli rozwijać swój głos i uczestniczyć w życiu muzycznym Sochaczewa. Osoby roztańczone również znajdą zajęcia dla siebie. Jeśli ktoś jest zainteresowany tańcami ludowymi z różnych regionów kraju lub tańcami narodowymi, to może swój talent szlifować w Dziecięco-Młodzieżowym Zespole Pieśni i Tańca Folklorek. Dla tych, którzy wolą elementy tańca połączone z akrobatyką, powstały zajęcia Breakdance – Oldskulowe Trampki. Scena seniora to grupa wokalno-teatralna, dla osób starszych, które chcą wyładować się artystycznie – mówi Magdalena Franaszek-Niewiadomska, kierownik impresariatu Sochaczewskiego Centrum Kultury

W budynku SCK przy ul. Chopina 101 na zainteresowanych czeka także wiele ciekawych zajęć. Dzieci, które chcą rozwijać swój talent, mogą zapisać się na zajęcia w Pracowni Plastek, a na przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym czeka Pracownia plastyczno-teatralna PAC PAC. Dla osób dorosłych w ofercie jest Pracownia Przestrzeń Otwarta.

- Chętni, którzy chcieliby się nauczyć tworzyć z gliny, mogą dołączyć do Pracowni Ceramiki Majolika. W ofercie także znalazło się studio wokalne dla dzieci i młodzieży oraz  zajęcia taneczne w zespole tanecznym Abstrakt dla dzieci i młodzieży obejmujące różnorodne techniki i style, m.in. disco dance, hip hop, jazz, modern, taniec klasyczny - zaznacza Magdalena Franaszek-Niewiadomska.

To nadal nie koniec oferty zajęć artystycznych. Sochaczewskie Centrum Kultury zadbało o ogromny wybór dla zainteresowanych także w budynku przy ul. Kaczorowskiego 5. Na uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej czeka Chór dziecięcy Perełki, a dla starszych miłośników śpiewu Chór nauczycielski Vivace. Prowadzone są także zajęcia z nauki gry w szachy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz indywidualne lekcje nauki gry na instrumentach muzycznych.

- W budynku przy ul. Kaczorowskiego będą również prowadzone zajęcia z zakresu j. angielskiego na różnym poziomie zaawansowania. Jedną z nowości w naszej ofercie jest Mandylion - Święte oblicze, czyli kurs pisania ikon. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami i zapisów

Z racji tego, że SCK zadbało o różne lokalizacje odbywania się zajęć oraz ich przeróżne formy, można stwierdzić, że dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy już ruszyły.

SCK, ul. 15 Sierpnia 83
zapisy pod nr tel. (46) 863-07-68

SCK, ul. Chopina 101
zapisy pod nr tel. (46) 863-25-72

SCK, ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 5
zapisy pod nr tel. (46) 862-71-48

 

 

(ND)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%