Zamknij
REKLAMA

34 kg – tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie

13:41, 13.09.2021 |
Skomentuj

 

Poprzedni rok nie należ do najlepszych dla wielu z nas… Zapewne nie tak wyobrażaliśmy sobie 2020 rok. Ale zdecydowanie warto nawet z tak dziwnego czasu wyciągnąć coś dla siebie. Pan Marcel podarował sobie zdecydowanie najlepszy z możliwych prezentów – nową sylwetkę, zdrowszy styl życia i świetne samopoczucie. Ten niesamowity człowiek schudł 34,4 kg.

1. Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzje o odchudzaniu?

Zacząłem źle się czuć z tym jak wyglądam. Czułem, że moja waga jest zdecydowanie zbyt duża. Chciałem zadbać o swoje zdrowie i wygląd.

2. Jakie wg Pana błędy popełniał Pan przed kuracją?

Przede wszystkim jadłem nieregularnie, często były to, na przykład dwa ogromne posiłki przez cały dzień. Do tego dochodziły napoje z dużą zawartością cukru oraz różne niezdrowe przekąski. Ponadto niezdrowa kuchnia, dużo złych tłuszczów, pustych i zbędnych kalorii, duże porcje, mała ilość owoców i warzyw oraz często fast foody.

3. Co Pana najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Zdecydowanie efekty i postępy, które widziałem z tygodnia na tydzień. Zainteresowanie zdrową kuchnią, które rosło i przepisami od Pani Dietetyk, które za każdym razem mnie zaskakiwały i były świetne. Motywowało mnie to, że uczyłem się całkiem nowych nawyków żywieniowych, poszerzając swoją dietę, próbując nowych, zdecydowanie ciekawszych i zdrowszych smaków.

4. Czy brakowało Panu czegoś podczas diety? Jeśli tak to jakich rzeczy?

Na samym początku brakowało mi Fast foodów, smażonych potraw, na przykład mięs w panierkach, frytek, sosów, no i oczywiście słodkich napojów, wtedy uświadomiłem sobie jak dużo ich wypijałem. Muszę przyznać, że ciężko było mi również zrezygnować ze słonych przekąsek.

5. Co powiedziałby Pan osobom, którym ciężko się zmotywować do rozpoczęcia kuracji odchudzającej, ale chciałyby zmienić swoje życie, jak Pan?

Powiedziałbym, że uważam to za jedną z najważniejszych i najlepszych decyzji w życiu i, że zdecydowanie było warto. Od kiedy zacząłem stosować kurację, czuję się dużo lepiej, poprawiła się jakość mojego snu, mam więcej energii i chęci do wszystkiego. Przede wszystkim powiedziałbym, że podczas diety można nauczyć się zasad prawidłowego żywienia, które zostają z człowiekiem na całe życie. O daniach, które poznałem na diecie, nawet nie słyszałem albo sądziłem, że to nie dla mnie, a podczas kuracji okazało się, że są to świetne przepisy i wykorzystuję je cały czas. Myślę, że jest to najlepszy sposób, by pod okiem eksperta zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i nauczyć się jeść i żyć zdrowo. Zdecydowanie warto było zrezygnować z kilku niezdrowych rzeczy żeby poznać całą masę nowych, zdrowych produktów i przepisów.

Zapisz się już dziś !!!

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Całe nasze życie składa się z codziennych decyzji... Od tych najprostszych, po te od których wiele może zależeć. Dlatego, podejmij taką decyzje by jednocześnie uzyskać smukłą sylwetkę, ale także poprawić swoje zdrowie.

Odważ się na zmiany i zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem, Panią Pauliną Knyszewską pod numerem telefonu: 570 057 208

 https://sochaczew.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE 

ul. Poprzeczna 5a

96-500 Sochaczew                                                                                                                           

Tel. +48 570 057 208                                                                                                                         

 E-mail: sochaczew@projektzdrowie.info

Dietetyk Mgr Paulina Knyszewska

           

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%