Zamknij
REKLAMA

Ulubione miejscówki mieszkańców Sochaczewa. Najczęściej padają dwie odpowiedzi

09:29, 03.08.2021 | J.L
Skomentuj
REKLAMA

Rozmawialiśmy z mieszkańcami Sochaczewa i okolic o tym gdzie najchętniej spędzają wolny czas. Są miejsca, które w wypowiedziach pojawiają się częściej niż inne. 

Mieszkańcy Sochaczewa i okolic widząc słoneczną aurę chętnie korzystają z możliwości przebywania na powietrzu. W mieście jest kilka miejsc, które cieszą się szczególnym powodzeniem, a i w dalszej nie brakuje przestrzeni, w której rzeczywiście można odpocząć. Sochaczewianie zapytani o ulubione miejscówki do spędzania wolnego czasu najczęściej podają przykład bulwarów oraz parku Garbolewskiego, choć nie brakuje też amatorów wycieczek rowerowych, jak i własnych przydomowych ogródków. Wśród okolicznych atrakcji prym wiedzie Żelazowa Wola. Oto niektóre z odpowiedzi mieszkańców, których pytaliśmy o ulubione miejsca do spędzania wolnego czasu:

- Nad Bzurą jest pięknie. Całkiem nieźle wypocząć można też w okolicznych parkach, jednak ja z mężem wybieramy aktywną formę spędzania czasu. Jeździmy na rowerach do Juliopolu, Bibiampolu. Tam jest dużo zieleni i świeżego powietrza.

- Najchętniej spędzam czas u siebie w ogródku. Mam tam dużo kwiatów, drzewek i cienia. Jest basen, więc można się ochłodzić w upalne dni, a na tarasie wypić poranną kawkę. Jeśli chodzi o miejsca poza Sochaczewem to Żelazowa Wola, ale wybieram się tam już pięć lat.

- Park Garbolewskiego – jest tam dużo cienia, a poza Sochaczewem - Koszelówka.

- Bulwary i nowy amfiteatr, który nabrał wręcz światowego charakteru. Wiem co mówię, bo często wyjeżdżam za granicę. Polecam też Żelazową Wolę.

- Na bulwarach siedzę, na plaży, tam spotykam się ze znajomymi. Jeżdżę też na rowerze - czasem sam, a czasem z kolegami.

- Jest park jeden i drugi, można sobie posiedzieć. Zwłaszcza polecam park Garbolewskiego. Emerytki mogą książkę poczytać, porozmawiać. Jest też kino.  

A gdzie Wy najchętniej spędzacie czas? I czy jesteście miłośnikami leniuchowania czy aktywnego spędzania czasu? Zachęcamy do komentowania.

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AAAAAA

6 0

A co poza betonem, zielskiem i promieniami słońca (czytaj bulwary) i parkiem gdzie można zarobić bombę od ptaka proponuje Sochaczew? 13:27, 03.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%