Zamknij
REKLAMA

PCPR Sochaczew zaprasza na Dni Otwarte. Na tapecie rodzicielstwo zastępcze

14:36, 09.06.2021 | J.L
Skomentuj
REKLAMA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie zachęca osoby zainteresowane rodzicielstwem zastępczym do udziału w Dniach Otwartych, które odbędą się 11 oraz 29 czerwca między 10.00, a 15.00.

Trwa kampania 'Bądź nadzieją na miłość', promująca rodzicielstwo zastępcze. W jej ramach Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zorganizuje Dni Otwarte, jakie odbędą się 11 i 29 czerwca w siedzibie PCPR w Sochaczewie. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wydarzenie odbędzie się przed budynkiem starostwa powiatowego, gdzie będzie ustawiony namiot PCPR. Będą balony, ulotki i atrakcje, dzięki którym przybyli zapoznają się tematyką rodzicielstwa zastępczego w sposób przystępny dla każdego.  

Dni Otwarte Rodzicielstwa Zastępczego odbywały się w Sochaczewie już wcześniej, jednak jak zapewnia dyrektor PCPR Katarzyna Kajak, tym razem ich forma ma być bardziej atrakcyjna.

- Mam nadzieję, że nasz namiot państwa zainteresuje i zechcą się z nami zobaczyć przy okazji załatwiania spraw w starostwie powiatowym lub przy okazji spaceru po pobliskim parku - mówi dyrektor Katarzyna Kajak. 

Zdjęcie: PCPR promujący akcję Bądź nadzieją na miłość. 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%