Zamknij
REKLAMA

Teresiński projekt filmowy o majówce. Żartobliwie, ale pouczająco VIDEO

10:26, 04.05.2021 | J.L
Skomentuj
REKLAMA

Za nami drugi odcinek programu rozrywkowo-informacyjno-społeczno-kulturalnego TEREfere TV, wykreowanego przez Teresińskie Centrum Kultury oraz młodych uzdolnionych dziennikarzy i reporterów.

Premiera drugiego odcinka odbyła się 1 maja, a jego tematyka skupiała się wokół majówki. W sposób żartobliwy, aczkolwiek pouczający młodzież poruszyła tematy „okołomajówkowe” tj. Święto Flagi czy grillowanie. Młodzi dziennikarze skupili się w czasie realizacji filmu na wyjaśnieniu czym jest Konstytucja i jak wygląda flaga Polski. Nie obyło się bez przewidywań prognozy pogody, która przecież ma kluczowe znaczenie przy grillowaniu oraz dywagacjom o wyższości keczupu nad musztardą i odwrotnie. Wszystko okraszone dużą dawką humoru, ale i profesjonalizmu. Gratulujemy i czekam na kolejne odcinki. 

Przypomnijmy, że casting do TEREfere TV zwycięsko przeszła siódemka dzieciaków: Tamara Pielaszek, Wiktoria Bębenek, Julia Klatt, Łucja Niedzińska, Szymon Mikołajczyk, Zofia Osińska i Karol Bieguszewski, choć do realizacji filmów angażowane są też inne dzieci i młodzież.

[WIDEO]604[/WIDEO]

[ZT]56898[/ZT]

 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%