Zamknij
REKLAMA

GBP Rybno. 140 nowości książkowych na półkach

07:43, 20.04.2021 | UG Rybno
REKLAMA

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie w ostatnim czasie na półki trafiło 140 nowości książkowych. W wypożyczalni jest pudełko, do którego każdy może włożyć kartkę z propozycją zakupu książek, w miarę możliwości pracownicy starają się jak najszybciej realizować prośby czytelników. Właśnie ostatnie zakupy to po części realizacja tych propozycji, a po części zakupy nowości wydawniczych. Na półce nowości każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla dorosłych zakupiono m.in. powieści obyczajowe, thrillery psychologiczne, kryminały. Dla dzieci oprócz książek z bohaterami z bajek telewizyjnych nabyto książki przygodowe i edukacyjne. Młodzież wśród nowości znajdzie dla siebie książki obyczajowe, fantasy oraz przygodowe. Z literatury niebeletrystycznej zakupiono np. biografie, książki psychologiczne, kulinarne, historyczne oraz encyklopedie.

- Bardzo się cieszę, że mieszkańcy naszej gminy będą mogli wypożyczać kolejne nowości czytelnicze, które trafiły do biblioteki. Dziękuję pani Oli Kacprzak, p.o. dyrektora GBP w Rybnie, za zaangażowanie w zakup kolejnych pozycji czytelniczych. Zapraszamy do przeglądania katalogu online oraz śledzenia strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o działalności biblioteki - mówi wójt gminy Rybno Damian Jaworski.

 (Komentarze wyłączone na prośbę autora tekstu - UG Rybno)    

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%