Zamknij
REKLAMA

Puszcza Kampinoska zaprasza na spotkanie ze swoim królem. Liczba miejsc ograniczona

09:49, 16.04.2021 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

To unikalna okazja do wspólnego, pouczającego i niezwykle przyjemnego spędzenia czasu na łonie natury. Studencki Klub Podróżniczy „Czwórka” zaprasza na spotkanie z królem Puszczy Kampinoskiej, czyli spacer szkoleniowy po KPN, który odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, ale, uwaga – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W niedzielę 25 kwietnia w godzinach 9.15 – 18.30 każdy miłośnik natury może złożyć wizytę u króla Puszczy Kampinoskiej. Do udziału w spacerze szkoleniowym po mniej znanych fragmentach KPN zachęca organizator, jakim jest Studencki Klub Podróżniczy „Czwórka”.

- Będziemy przemieszczać się terenami leśnymi, gdzie można spotkać błoto, wydmy śródlądowe, dziką florę, faunę, zalecamy zatem zabranie: wygodnych butów, oświetlenia, termosu, kompasu, mapy i… dobrego humoru.

Jak podkreślają organizatorzy, uczestnicy – kursanci spaceru, będą mieli pewne zadania do wykonania, m. in. każdy z nich zostanie poproszony o przygotowanie ciekawostki na temat wybranej atrakcji podziwianej w czasie spaceru.

- Będzie możliwość wcielenia się w rolę przewodników grupy i prowadzenia naszej wesołej grupki. Zapraszamy wszystkich chętnych!

Uwaga. Liczba miejsc jest limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń. Podajemy link do odpowiedniego formularza, gdzie zainteresowani znajdą też kontakt do organizatorów – TUTAJ.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%