Zamknij
REKLAMA

Joanna Niewiadomska-Kocik zaprasza najmłodszych na Artystyczne Kramnice

15:52, 24.10.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Rusza siódma odsłona Artystycznych Kramnic w Sochaczewie. Ratusz zaprasza dzieci w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 na swojego facebooka, gdzie w formie on-line najmłodsi będą mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach. Drugą odsłonę „Artystycznych Kramnic” zobaczymy 22 listopada, a premierę trzeciej, specjalnej mikołajkowej części, zaplanowano na 6 grudnia. Materiały wideo będą dostępne na miejskim Facebooku przez dwa tygodnie od daty premiery. Każdy będzie mógł je obejrzeć w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

- Będzie to wyjątkowa edycja, tak samo jak wyjątkowe są wszystkie przedsięwzięcia kulturalne w ostatnim czasie. Wszystkie zaplanowane na jesień odsłony to zajęcia muzyczne, skierowane do najmłodszych uczestników. Będą to  spotkanie ze śpiewankami, rytmiczankami, czyli zajęciami gordonowskimi dla najmłodszych z cyklu Pa Ra Bam. Ten projekt realizuje Magdalena Jaworska. Opiekę merytoryczną już tradycyjnie od pierwszej edycji sprawuje Katarzyna Orlińska. I ona też jest autorką scenariusza i osobą prowadzącą projekt Muzyczny Kuferek– mówi Joanna Niewiadomska-Kocik, naczelnik Wydział Kultury, Turystyki i Promocji Miasta.

Atrakcje dla starszych dzieci zapewnią uczniowie naszej Szkoły Muzycznej. Młodzi instrumentaliści – uczniowie PSM oraz dzieci z klas I-III w pierwszym odcinku zaprezentują „Jesienne nastroje”. Nie zabraknie pięknych utworów wykonywanych przez młodych artystów, prezentacji instrumentów, piosenek i propozycji wspólnej, muzycznej zabawy. Joanna Niewiadomska - Kocik ma nadzieję, że apetyt na sztukę zostanie rozbudzony.

- Mamy nadzieję, że chociaż przez chwilkę wspólnie razem pobędziemy. I przez tę chwilkę spowodujemy, że dzieci i rodzice, a nawet dziadkowie nie zapomną o nas i Artystycznych Kramnicach. A przede wszystkim, że wrócimy do nadrzędnego celu rozbudzania apetytu przez sztukę - podkreśla Joanna Niewiadomska-Kocik. 

Jesienią odbędą się trzy odsłony tego znanego już i lubianego przez najmłodszych projektu. Pierwszą część zajęć artystycznych będzie można obejrzeć w tę  niedzielę 25 października na profilu facebookowym miasta Sochaczew. Premiera o godz. 15.00. Drugą odsłonę „Artystycznych Kramnic” zobaczymy 22 listopada, a premierę trzeciej, specjalnej mikołajkowej części, zaplanowano na 6 grudnia. Materiały wideo będą dostępne na miejskim Facebooku przez dwa tygodnie od daty premiery. Każdy będzie mógł je obejrzeć w dowolnym dla siebie miejscu i czasie.

-

 

 

 

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA