Zamknij
REKLAMA

Spółdzielnia mieszkaniowa w Sochaczewie: ta koperta nie powinna powstać

18:46, 20.09.2020 | M.F
Skomentuj
REKLAMA

- Mieszkaniec nie powinien namalować tej koperty – powiedział nam przedstawiciel Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w odpowiedzi na interwencję lokatorów jednego z bloków przy al. 600-lecia. 

 

Kilka dni temu donosiliśmy o kopercie niezgody na osiedlu przy al. 600-lecia w Sochaczewie. Jak informowali interweniujący mieszkańcy, jeden z sąsiadów wymalował przed swoim garażem kopertę zakazującą postoju. Tyle tylko, że znak pojawił się jakieś 5 metrów przed garażem, w dodatku w miejscu, gdzie zwykli byli parkować mieszkańcy. Wiemy dobrze, jak trudno o miejsce postojowe przed blokami, tu króluje wręcz zasada, kto pierwszy, ten lepszy, więc eskalacja emocji była do przewidzenia. Dodatkowo sąsiad, o którym donosili mieszkańcy, miał awanturować się, jeśli ktoś stanął na jego osobistej kopercie.

Sprawę skierowaliśmy do Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej, której podlega blok. Jak usłyszeliśmy, mieszkańcy nie zgłosili spółdzielni problemu. Ale ta, w odpowiedzi na naszą wiadomość, nie pozostała obojętna. Jak powiedział nam Artur Dryla, administrator osiedla Polna 2 – Polna 5, właściciel garażu nie powinien namalować koperty i to nie tylko dlatego, że miejsce nie blokuje mu wjazdu do garażu. Również z tego powodu, że uczynił to na drodze dojazdowej. Jak zapowiedział nasz rozmówca, spółdzielnia skontaktuje się z autorem koperty i poleci jej usunięcie. A jeśli mieszkaniec wyprze się swojego autorstwa, SML-W sama zamaże wymalowany znak.

Zdjęcie udostępnione przez mieszkańców dokumentuje powstawanie koperty niezgody.

[ZT]54666[/ZT]

 

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

BarakusBarakus

4 0

Ach gdyby nie ten admin 06:40, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SMLWSMLW

2 3

NIech spółdzielnia weźmie się za robotę i ociepli blok 72B został ostatni na całym osiedlu a nie zajmuje się *%#)!& 07:39, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lolololo

1 0

O ten od koperty 08:17, 22.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA