Zamknij
REKLAMA

Kobieca integracja w sercu kampinoskich łąk. Zapraszamy na spotkanie

14:07, 22.05.2020 | M.F
Skomentuj
REKLAMA

W naszej okolicy pojawiła się nowa inicjatywa, która z założenia ma integrować kobiety, szukające wewnętrznej harmonii i energetycznego wzmocnienia. Na FB powstała grupa BlUE MOON, do której dołączyć mogą wszystkie panie, niezależnie od wieku. Wspólnie z Biosferą Kampinos grupa organizuje też spotkanie na łonie natury, które odbędzie się 6 czerwca w samym sercu kampinoskich łąk, w miejscowości Sianno, gmina Brochów, w godzinach 18.00 – 21.00.

By zachęcić do dołączenia do grupy BLUE MOON oraz do wzięcia udziału w spotkaniu:

Obecny czas pokazuje, jak ważne jest rozumienie energii i mocy Matki Natury. Wewnętrzny i fizyczny kontakt z tymi siłami może stanowić o być albo nie być dla naszych rodzin i społeczności.

Rdzenną cechą całej natury jest dążenie do regeneracji, budowania odporności i tym samym chronienia życia. Kobiety, które poprzez swoje uwarunkowanie dodatkowo pulsują rytmem odradzania się życia mają w tym względzie szczególną wrażliwość postrzegania.

Aktywność emocjonalna i kreatywność są w kobietach ogromne.

Teraz jest czas, żeby te siły skoncentrować i ukierunkować dla dobra nas samych i tych wokół, którzy potrzebują wsparcia.

Na gruncie Biosfery Kampinos powstaje właśnie grupa kobieca BLUE MOON.

Zapraszamy do dołączenia kobiety w każdym wieku!

Spotykamy się na łonie natury, w samym sercu kampinoskich łąk.

Wykorzystajmy gigantyczne siły przyrody w jej wiosennym rozkwicie, żeby się z nimi łączyć. Pielęgnować poczucie pełni, osobistej mocy i świadomość kompetencji względem własnego ciała, wzmacniać zaufanie do sił życiowych w nas. Może zastanowimy się też, co tym naturalnym siłom na co dzień służy, a co nie...

Żeby pozostać w zgodzie z aktualnymi rozporządzeniami w trakcie naszego spotkania skoncentrujemy się na aktywności fizycznej, która obecnie jest jedynym uzasadnieniem dla zebrań w większych grupach. Proponujemy Wam elementy jogi, chińskich ćwiczeń zdrowotnych qigong oraz gimnastykę słowiańską,  Są to gotowe systemy, jednak zachęcamy gorąco do odnajdywania w nich swojej indywidualnej ścieżki i mocy...

Zapraszamy również już teraz do anonsowanej wcześniej na naszej stronie grupy BLUE MOON - tworzy się wspaniały potencjał! To właśnie entuzjazm naszych członkiń zadecydował o premierowym spotkaniu już teraz. Mamy nadzieję podzielić się naszą radością i wewnętrznym spokojem.

W kwestii formalnej - ośrodek Strefa Kampinos we wsi Sianno, gdzie odbędzie się spotkanie spełnia warunki na zachowanie wymaganego społecznego dystansu, a bar Leniwy Łoś będzie już serwował kawę i herbatę.

Sobota, 6 czerwca 2020 o 18:00 – 21:00

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

TT

8 0

Jakiś sabat czy co ? Buahahha 10:06, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrzemoPrzemo

4 0

Trzeba podjechać i się zapoznać:)Zobaczymy te rytuały:) 11:50, 23.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FrycekFrycek

4 0

Przemo,masz na myśli jakieś orgije 😉? Jakieś nimfy błotne? 14:17, 23.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PrzemoPrzemo

2 0

Frycek Mogą być:) Nawet bitwy w kisielu:) 16:08, 23.05.2020


JaJa

3 0

W ramach powszechnie panującego równouprawnienia pytam się dlaczego te spotkania są tylko dla kobiet? 12:06, 24.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TyTy

1 0

Do Ja. W ramach powszechnie panującego przekonania,że płeć nożna sobie wybrac powiedz,że czujesz się kobietą i chcesz dołączyć.😀 12:48, 24.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA