Zamknij
REKLAMA

Nadciąga do nas niż Zehra znad Bałtyku. Łatwo nie będzie VIDEO

19:50, 26.02.2020 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Dziś w nocy do środkowej i wschodniej Polski, czyli do nas, nadciągnie niż Zehra znad Bałtyku, przynoszący z sobą chłodne i wilgotne powietrze. Możemy spodziewać się deszczu ze śniegiem, kierowcy muszą się liczyć z bardzo rudnymi warunkami na drogach. Czytelnik podzielił się z nami filmikiem, ilustrującym jak skutki niżu wyglądały dziś popołudniu w Koninie. U nas może być podobnie.

 

Według synoptyków w centralnej Polsce nastąpi dziś w nocy znaczne ochłodzenie, temperatura może spaść do 0 stopni. Z powodu nadciągającego znad Bałtyku niżu Zehra, możemy spodziewać się opadów deszczu, śniegu bądź deszczu ze śniegiem, co znacznie pogorszy sytuację na drogach: będzie ślisko, a widoczność może być znacznie ograniczona. Warto uważać.

Skutki niżu odczujemy również jutro, temperatura w dzień sięgnie 4 stopni, nadal możemy spodziewać się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.

Dziękujemy Czytelnikowi za podesłanie filmiku, który obrazuje, jakie skutki wywołał dziś niż Zehra w Koninie.

[WIDEO]387[/WIDEO]

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KejtiKejti

0 0

Nadciągnął. Właśnie pozwoliłam dzieciom zobaczyć przed snem śnieg. Nie wiadomo, kiedy ponownie nadarzy się taka okazja. 22:20, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dżondżon

2 4

Jak bardzo bedziesz chciała to możesz Je zawsze zabrac na wycieczke w góry. chyba 500 na kazde styknie. 22:45, 26.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone