Zamknij
REKLAMA

Jedno skrzydło. Wystawa fotografii Daniela Bidiuka w kramnicach. Niepełnosprawni są wśród nas

10:54, 02.12.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 3 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kramnicach Miejskich (I piętro) odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej "Jedno skrzydło". Wystawa jest zwieńczeniem projektu Stowarzyszenia na rzecz osób z autyzmem Jestem, realizowanego w ramach miejskiego zadania publicznego "Niepełnosprawni są wśród nas". Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Sochaczew.

Mottem wystawy są słowa: "Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeżeli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć" (Luciano de Crescenzo)

W ramach wystawy zostanie zaprezentowanych 15 fotografii autorstwa Daniela Bidiuka, ukazujących niezwykłą relację rodzica z niepełnosprawnym dzieckiem. Na zdjęciach możemy obejrzeć 15 par:  rodzic  oraz dziecko. Najważniejszym przesłaniem każdego ze zdjęć jest bliskość, miłość i radość z bycia razem.

Celem tego projektu jest przełamywanie stereotypów narosłych wokół rodzin z osobami niepełnosprawnymi, zwiększanie ich poczucia przynależności do społeczeństwa i wzrost akceptacji. Do obejrzenia wystawy zapraszamy wszystkich  mieszkańców Sochaczewa.

Wystawę będzie można oglądać w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej od 3 do 11 grudnia 2019 roku oraz  12 grudnia w Kinie Odeon w Sochaczewie.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA