Zamknij
REKLAMA

Ponad milion dla gminy Młodzieszyn na wymianę źródeł ciepła

14:41, 08.10.2019 | Red.
Skomentuj
REKLAMA

Do gminy Młodzieszyn popłyną środki unijne na wymianę starych pieców na ekologiczne źródła ciepła. Wójt gminy Monika Pietrzyk wraz z przedstawicielami urzędu marszałkowskiego podpisali dziś umowę, która opiewa na 1 208 929,60 zł.

 

Urząd marszałkowski łącznie na wsparcie mazowieckich gmin przekazał 17,1 mln zł, jakie pochodzą ze środków unijnych. Dzięki nim w gminie Młodzieszyn i Kampinos będzie możliwość wymiany nieekologicznych pieców, ale środki popłyną też do Warszawy i podwarszawskich miejscowości. Umowy z ramienia urzędu marszałkowskiego podpisali wicemarszałek Wiesław Raboszuk i członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc. 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

RikoRiko

2 0

Jasne... ale czy p. wójt w ogóle wie o co chodzi???? Przy tych pseudoprogramach, taniej normalnemu człowiekowi będzie wymienić na własny koszt gdzie sam wybierze sobie firmę. W tym lipnym programie trzeba na siłę brać kredyt i wyznaczoną do tego firmę, która liczy "jak za zboże". BILANS? Jest drożej, niż kiedy samemu się to zrobi za gotówkę. 07:46, 10.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA