Zamknij
REKLAMA

Mistrzowie parkowania na Staszica. Ani obejść, ani przeskoczyć

09:51, 08.10.2019 | Red.
Skomentuj
REKLAMA

Nasza Czytelniczka przesłała nam zdjęcie, obrazujące dwóch mistrzów parkowania, jacy wczoraj pozostawili swoje pojazdy przy ulicy Staszica. Gołym okiem widać, że problem z poruszaniem się po chodniku miały w tym przypadku nie tylko matki z wózkami dziecięcymi, ale też każdy inny pieszy czy rowerzysta. 

 

Zagęszczenie półgłówków na metr kwadratowy przekroczyło wszelkie normy. Najmniejszym chyba w tym przypadku wykroczeniem jest zaparkowanie aut w bliskiej odległości od przejścia dla pieszych. Znacznie gorszy jest brak wyobraźni, który spowodował, że jeden z kierowców zostawił auto na ścieżce rowerowej, a drugi na chodniku dla pieszych. Ani ich obejść, ani przeskoczyć. W ten oto sposób kierowcy zatamowali wszelki ruch na ścieżce pieszo-rowerowej. 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (10)

RomekRomek

5 3

To lawet w Sochaczewie nie ma ? 10:34, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirekMirek

3 5

Fakt niezgodnie z przepisami, ale miejsce bylo zostawione miedzy samochodami ze spokojnie mozna przejsć nawet przejechac wozkiem. 10:58, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZosiaZosia

0 2

Zapraszam na Batorego. Tu to dopiero potrafią. 17:43, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiskaMiska

0 2

Stawiaj jak chcą nie bylo jak przejść z wózkiem tylko ulica trzeba chodzi po co robił chodniki i ścieżki brawo dla tej osoby która to wymyśliła 19:23, 08.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PrawdaPrawda

2 2

Kłamiesz. Szłam. Bylo jak przejsc. Tyłem z zamknietymi oczami bym z wozkiem przeszła. Robicie z igly widły. Zadzwonic na policje i po temacie a nie zalic sie i kwiczec. Bidulki z Was. Albo nieudaczniki. 21:08, 08.10.2019


GgGg

0 2

trzeba nosić ze sobą gwuzdek....lakiernicy zarobią.... 04:52, 09.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

P O L A K P O L A K

2 1

Za czasów komuny mówiło się "... wcześniej czy później kapusiowi jęzor do asfaltu przybiją ...". Kto kiedy gdzie i jak to akurat mi to kalafiorem, ale kiedyś ta "pani" komuś zalezie pod paznokieć, bo ona widać zajmuje się tylko tym - fotografowaniem i jątrzeniem!!! Popełni błąd i stanie przed wymiarem sprawiedliwości! Odkąd oglądam portal "tus..." widać, że "paniusia" akurat ta pochodzi - mieszka gdzieś w okolicy osiedla na Żeromskiego bo robi fotki wspólnotom i kierowcom w okolicach. Ciekawe kto i ile jej płaci za te foteczki ?
Czytałem gdzieś tu już o temacie związanym z parkowaniem w Sochaczewie i podpisuję się pod tym iż jest to chwytliwy medialnie temat.
Mam jednak pytanie do Redaktor naczelnej Pani Moniki oraz Państwa wydawców: Pani Iwony i Pana Pawła - CZY ZDAJECIE SOBIE SPRAWĘ, ZE TEMATEM TYM PORÓŻNIACIE (łagodnie napisałem drukiem bo po prawdzie skłócacie!!!) LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ, JEŚLI ZAŚ ZDAJECIE SOBIE Z TEGO SPRAWĘ TO KOMU I DLACZEGO NA TYM ZALEŻY, CO Z TEGO MACIE ??? Są inne tematy np. dlaczego w Sochaczewie nie ma PRAWDZIWEJ IZBY WYTRZEŹWIEŃ ? Fakt temat być może nie wygodny dla starostwa, ale czy alkoholizm to choroba psychiczna, ze menele lądują na detoks do lokalnego oddziału psychiatrycznego praktycznie co kilka dni i my podatnicy wydajemy ogrom pieniędzy na detoksykację menelstwa !!! Wie ktoś ile kosztuje dzienne czy jednorazowe odtrucie manela, ja kiedyś słyszałem , ze ok 3000 PLN dziennie. Prawda to?
Nie jest to ciekawszy temat???
Pozdrawiam 09:03, 09.10.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

REALISTAREALISTA

2 1

Mieszkam w okolicy i też nie raz już widziałem zdjęcia tej "czytelniczki-donosicielki" i popieram Pana "P O L A K"-a w sprawie, że ktoś kiedyś "fotografa"-donosiciela przed Sądem postawi. Nie cierpię kapusiów tfu. Temat też jest raczej z gatunku tych które skłócają nie jednoczą, tusochaczew jest chyba ramieniem starostwa, a w starostwie rządzi PiS deklarujące jednoczenie Polek i Polaków, tuż przed wyborami zaczynam nabierać wątpliwości w to jednoczenie takimi tematami.
Co do wytrzeźwiałki, to powinna być w nowej komendzie Policji - alkoholizm podobnie jak nikotynizm, pracoholizm, lenistwo, obżarstwo to chyba nie choroby psychiczne by żuli i ćpunów pakować do oddziału psychiatrycznego ? 09:21, 09.10.2019


KStkuKStku

1 0

Ups, wsadziłeś kij w mrowisko, wywalą Twój wpis "POLAK"U 11:07, 09.10.2019


ptaszekptaszek

0 0

nauczcie się fruwać 13:23, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA