Zamknij
REKLAMA

Biedronka w Boryszewie gotowa na otwarcie

14:43, 23.08.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

To w zasadzie nie był remont. Inwestycję raczej trzeba określić wzniesieniem obiektu od nowa. Biedronka w Boryszewie w ciągu ostatnich miesięcy zupełnie zmieniła oblicze. Niektórzy, może nawet złośliwie, upatrują tu silną motywację w postaci oczywiście Lidla, który po wielu latach tęsknych westchnień lokalnych konsumentów pojawił się w Sochaczewie. Po zmianach boryszewska Biedronka rzeczywiście wygląda lepiej, czy będzie jej się też lepiej funkcjonować – zobaczymy.

W każdym razie, w odpowiedzi na szereg pytań naszych mieszkańców, sprawdziliśmy u źródła datę otwarcia marketu. Jak poinformowało nas biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, choć konkretna data jest już wstępnie założona, na razie sieć jej nie ujawni, ale na pewno Biedronka w Boryszewie zostanie otwarta w pierwszej połowie, a nawet pierwszym tygodniu września.  

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

zofijazofija

2 3

Tylko tu bo najblizej ,,,,szukalem alkoholi...lososia...papieru do podcierania,,,husteczek do nosa...peczkow tulipana i rozyczek....spirytusu....jedyny market w Sochaczewie w ktorym bywam 20:36, 23.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone