Zamknij
REKLAMA

Sochaczewianie szukają ochłody w parkach

19:50, 14.06.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Po nocnej burzy poranne powietrze dawało nieco ochłodzenia i odpoczynku od upałów, jakie w ostatnim czasie panują w powiecie sochaczewskim. Po rześkości poranka nic już jednak nie zostało i ludzie szukają ochłody, gdzie tylko się da. Wielu sochaczewian można spotkać w parkach. Drzewa zapewniają cień, a wiatr, powiewający liśćmi daje przyjemne, choć chwilowe uczucie chłodu. Jak jeszcze sochaczewianie radzą sobie z upałem?

- Spędzanie czasu w parku nie jest dobrym sposobem na radzenie sobie z upałem, ale z braku alternatyw, lepsze to niż nic. Cień drzew i duża ilość wody pozwala jakoś przetrwać upały, chociaż najlepszym wyjściem byłoby chyba nie wychodzenie z domów. Zwłaszcza dzieci i osoby starsze muszą na siebie uważać. Najgorzej mają osoby, które pracują na zewnątrz i nie mają możliwości schowania się w cieniu.

- Jest tak gorąco, że nawet brakuje sił, żeby spacerować. Siedzi się na ławce i czeka na wiatr. Poza tym trzeba dużo pić i przebywać w cieniu, ale ostatecznie zawsze lepiej w parku niż w domu, bo w wiatraki to ja nie wierzę, tylko w podmuch świeżego powietrza.

Na chłodniejsze dni na razie się nie zapowiada, pozostaje jakoś te upały przetrwać. 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (4)

moneymoney

5 1

A co mają powiedzieć rolnicy albo ludzie, którzy rwą truskawki ? Im nie gorąco ? Może tak ktoś o nich wspomni chociaż, bo naprawdę siedzieć w chłodzie i jeszcze narzekać to wstyd !!! 00:15, 15.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

klerkler

4 1

nie wszyscy maja truskawki 08:38, 15.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kierkier

0 0

zawsze mogą sobie kupić 00:22, 18.06.2019


zenzen

0 0

To jeszcze jakies drzewa zostaly w Sochaczewie? To chyba przez przeoczenie. 07:45, 17.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone