Zamknij
REKLAMA

Rada Powiatu Sochaczew: ostatnia sesja V kadencji

11:18, 10.10.2018 | MF
REKLAMA
Skomentuj

Były podziękowania, dyplomy i upominek. Radni powiatowi podziękowali sobie i staroście za współpracę w piątej kadencji. Niektórzy na głos zastanawiali się, czy spotkają się w kolejnej. - Jestem pod wrażeniem tej kadencji. Praktycznie nie widziałem w niej opozycji, wyłącznie merytoryczną współpracę. Życzyłbym sobie, aby kolejna kadencja nie była gorsza – mówił radny Józef Chocian.

 

W piątek 5 października radni powiatowi spotkali się po raz ostatni w tej kadencji, no chyba że, że jak podkreśliła starosta Jolanta Gonta, wydarzy się coś nadzwyczajnego. Sesja stała się okazją do podsumowania ostatnich czterech lat przez zarząd powiatu, a także wręczenia radnym dyplomów z podziękowaniami i upominków w postaci książek o historii Polski.

W swoim wystąpieniu Jolanta Gonta podkreśliła, iż dorobkiem tej kadencji jest między innymi odbudowa autorytetu starostwa, liczne inwestycje drogowe i oświatowe, ale przede wszystkim inwestycje w człowieka, do których zaliczyła projekty podnoszące kwalifikacje uczącej się młodzieży czy Powiatowy Budżet Obywatelski.

- Jestem pod wrażeniem tej kadencji. Praktycznie nie widziałem w niej opozycji, wyłącznie współpracę. Życzyłbym sobie, aby kolejna kadencja nie była gorsza – mówił radny Józef Chocian.

W podobnym tonie wypowiedzieli się przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kierzkowski, radni Jan Łopata i Bogumił Czubacki. Tylko radny Szymon Ziółkowski wyraził niezadowolenie ze współpracy z zarządem i odmówił przyjęcia upominku.

 

(MF)
REKLAMA

Komentarze (2)

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Sochaczewskie samorządy trzeba ewidentnie przewietrzyć. Klice trzeba powiedzieć nie wam już dziękujemy. Sochaczewianie szukają pracy w innych miastach i gminach a kolesiostwo ma nawet po trzy etaty, to skandal. 07:17, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

 marek marek

0 0

Absolutnie trzeba samorządy porządnie przewietrzyć , a przede wszystkim ci wymienieni w artykule , wieczni radni . 09:02, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone