Zamknij
REKLAMA

Michał Wiśniewski: oświadczenie w sprawie Azorka

16:28, 07.08.2018 | Michał Wiśniewski
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj Michał Wiśniewski, zaangażowany w sprawę zamknięcia schroniska Azorek w Sochaczewie, spotkał się  z burmistrzem Sochaczewa, Piotrem Osieckim. Poniżej publikacja oświadczenia Michała Wiśniewskiego.

Dnia 6 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie miałem przyjemność spotkać się z Burmistrzem Sochaczewa – Panem Piotrem Osieckim. Rozmowy dotyczyły likwidacji Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Kożuszkach-Parcel, co wiąże się z koniecznością przeniesienia, a może nawet uśpienia zwierząt zamieszkujących schronisko.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze, a z wypowiedzi Pana Burmistrza wnioskować można, że robi on wszystko co może w miarę swoich kompetencji administracyjnych, aby Schronisko „Azorek” ocalało i pozostało w tym miejscu gdzie jest obecnie. Ponadto Pan Burmistrz zobowiązał się też do zorganizowania spotkania z Wójtem Gminy Sochaczew – Panem Mirosławem Orlińskim, który również jest stroną zainteresowaną w w/w sprawie. Liczę, że planowane spotkanie będzie owocne i zapadną już konkretne decyzje dotyczące uratowania Schroniska „Azorek” przed likwidacją. Wierząc w dobre serce zarówno Pana Burmistrza jak i Pana Wójta, oraz odwołując się do ich wielkiej wrażliwości na potrzeby innych, mam nadzieję, że uda się ocalić te kilkadziesiąt psich istnień i będą mogły one bezpiecznie i w spokoju czekać w „Azorku” na swoją nową, kochającą rodzinę.

Jednocześnie informuję, że zwrócimy się również do Wojewody Mazowieckiego, Pana Zdzisława Sipiery, o włączenie się do rozmów w tej sprawie. Pan Wojewoda niejednokrotnie podkreślał, że w swojej pracy kieruje się słowami „Słuchać innych, pomagać innym”, dlatego jestem głęboko przekonany, że również on pochyli się nad sprawą Schroniska, w końcu chodzi tutaj o los naszych „braci mniejszych”.

O dalszych losach Schroniska „Azorek” będę informował w kolejnych komunikatach.

 

 

 

(Michał Wiśniewski)
REKLAMA

Komentarze (2)

lew69@onet.eulew69@onet.eu

1 0

Nie dla likwidacji AZORKA!!!!! 14:15, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MoniaMonia

0 0

Brawo Michał!!!
15:06, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone