Promuj to ogłoszenie

Magazynier / Operator wózka widłowego - Teresin

Data dodania: 2022-05-13 12:09:38ID: 9276

535Pokaż numerpaulina.wh@orus.pl

ORUS należy do grupy HRBC. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT
Miejsce pracy: Teresin

Zadania:
załadunek/rozładunek towaru na regały wysokiego składowania,
kompletacja towaru
realizacja zamówień
uzupełnianie stanów magazynowych,
praca z przenośnym skanerem

Oferujemy:
zatrudnienie OD ZARAZ
umowę zlecenie pełno-składkową
atrakcyjne wynagrodzenie
udział w szkoleniach pracowniczych
przyjazną atmosferę pracy
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania:
posiadanie uprawnień z UDT na prowadzenie wózków widłowych wysokiego składowania,
doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania,
gotowość do podjęcia prazy w systemie zmianowym,
sumienność i precyzja,
odpowiedzialność
komunikatywność
zaangażowanie i motywacja do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – ZADZWOŃ LUB NAPISZ SMS-
ODDZWONIMY.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
PAULINA: 535 975 000