Promuj to ogłoszenie

Kierowca – Sprzedawca kat. B i C, Elżbietów

Data dodania: 2022-01-12 14:38:12ID: 8408

forabox_pr@onet.pl

Agencja Pracy Fast Service Group z siedzibą w Sochaczewie ul. Ziemowita 3, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. rozliczeń ZUS
Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:

Obsługa programu PŁATNIK,
Kompleksowe rozliczanie składek ZUS pracowników oraz zleceniobiorców,
Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz korekt w systemie PŁATNIK,
Uzgadnianie naliczonych składek z ewidencją księgową,
Przygotowywanie poleceń przelewów składek ZUS,
Pomoc w weryfikacji list płac dotyczących zwrotów oraz dopłat składek ZUS,
Wystawianie informacji miesięcznych i rocznych dla ubezpieczonych,
Ustalanie obowiązku odprowadzenia składek od wypłacanych wynagrodzeń i świadczeń,
Wystawianie dokumentów RP7,
Nadzorowanie dokumentacji na ZUS PUE oraz przekazywanie jej do działu kadr,
Wydruki zwolnień lekarskich, informacji o kwarantannie/izolacji itp. z ZUS z PUE. Import do programu kadrowo-płacowego,
Weryfikacja, uzgadnianie i korekty przebiegów ubezpieczeń na kontach ubezpieczonych,
Kompleksowa obsługa korespondencji z ZUS-em,
Wystawianie stosownych zaświadczeń potwierdzających zgłoszenie do ubezpieczeń itp.,
Kompleksowe sporządzanie korekt po kontroli ZUS,
Przygotowywanie rocznych deklaracji ZUS IWA,

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe),
Min. 2 lata pracy na stanowisku naliczania płac,
Doświadczenie w obsłudze programu Płatnik oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców,
Aktualna wiedza z zakresu przepisów ubezpieczeń społecznych oraz przepisów prawa pracy,
Skrupulatność i samodzielność w działaniu,
Mile widziana obsługa programu kadrowo-płacowego E-nova,
Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
Profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
Pracę w zgranym zespole,
Podnoszenie kwalifikacji,
Swobodną kulturę organizacyjną,
Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, , ubezpieczenie grupowe

Prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz na stronie: https://bit.ly/3I19i8a