Promuj to ogłoszenie

zatrudnimy pracownika administacyjnego

Data dodania: 2021-10-13 11:35:15ID: 7994

biuro@msjobs.pl

MS JOBS Agencja Zatrudnienia (cert.6527) prowadzi rekrutację na następujące stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA
Wymagania dla kandydata:
- wykształcenie wyższe lub średnie – kierunek administracja, ekonomia lub pokrewne,
- doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego umożliwiająca swobodną konwersację,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość programu SAP,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat B.
Obowiązki dla kandydatów:
- obsługa klienta w zakresie potrzeb zamówieniowych i reklamacji,
- wprowadzanie i weryfikacja ofert, zamówień, informacji handlowych związanych z klientem do systemu i koordynacja i nadzór procesu,
- przygotowywanie i obsługa zamówień, dokumentacji sprzedażowej,
- sporządzanie umów z odbiorcami,
- nadzorowanie transportu, wysyłek, serwisu i odbioru materiału pod kątem dostępności,
- kompleksowe wsparcie zespołu handlowego,
Oferujemy kandydatom:
- umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
- miejsce pracy PAPROTNIA koło Sochaczewa,
- praca w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku,

CV od kandydatów prosimy wysyłać na adres : biuro@msjobs.pl, w tytule podając dane stanowisko lub składać osobiście w biurze: ul. Żeromskiego 8, Sochaczew, pon-pt godz. 9-13