Promuj to ogłoszenie

Energop Sp. z o.o. - Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Data dodania: 2021-07-21 15:35:29ID: 7496

kariera@energop.com.pl

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: mazowieckie / Sochaczew

Opis stanowiska
- Bezpośredni nadzór nad realizacją zleceń w oparciu o wymagania kontraktu,
dokumentację techniczną i harmonogramy, zgodnie z obowiązującymi przepisami
i procedurami zakładowymi i kontraktowymi.
- Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów
jakościowych i rozliczeń.
- Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas
realizacji kontraktu.
- Pomoc w przygotowaniu załączników do rozliczeń finansowych.
- Bezpośredni kontakt z przedstawicielami i inspektorami Zleceniodawcy, również
anglojęzycznymi.
- Współpraca z autorami dokumentacji w Spółce (inżynierowie, inspektorzy,
konstruktorzy) oraz uczestnictwo w przygotowaniu procedur i instrukcji pod
konkretne zlecenia.
- Bieżące raportowanie postępów prac do Klienta, składanie raportów z realizacji
oraz przekazywanie informacji o występujących zagrożeń do Dyrektorów i
Zarządu.

Wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Min. 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnym profilu specjalizacji.
- Mile widziane doświadczenie w pracy z produkcją aparatury przemysłowej oraz
rurociągów technologicznych i przesyłowych.
- Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania, koordynowania, delegowania zadań
i ich egzekwowania.
- Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dużym atutem.
- Znajomość norm produkcyjnych i jakościowych (np.PN-EN 13480, ASME, NORSOK)
będzie dodatkowym atutem.
- Dobra znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania oprogramowania
pakietu MS Office.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
- Możliwość rozwoju osobistego, uczestnictwo w rożnego rodzaju kursach i
szkoleniach.
- Możliwość współpracy przy zleceniach strategicznych realizowanych dla
przemysłu Polskiego jak również klientów z zagranicy.
- System premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników na prowadzonych
zleceniach.
- Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, itp.).
- Dowolna forma zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@energop.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018. 1000 z dnia 24.05.2018)".

KLAUZULA INFORMACYJNA
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Energop Sp. z o.o. z siedzibą w
Sochaczewie (96-502) Sochaczew, przy ul. Inżynierskiej 32,, adres e-mail: poczta@energop.com.pl, telefon: +48 46 863 97 00
2. Administrator powołał Inspektora ochrony danych osobowych, z którym mogą się Państwo
skontaktować pod adresem e-mail: iodo@energop.com.pl
3. W celu zapoznania się z szerszą informacją w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych
osobowych prosimy skorzystać ze strony www.energop.com.pl zakładka: Polityka prywatności.