Promuj to ogłoszenie

Pracownik Magazynu- darmowy transport oraz umowa o pracę!

Data dodania: 2021-07-21 13:31:37ID: 7492

natalia.kowalska@delphi.com

Pracownik Magazynu:
Operator Wózka Widłowego

(Błonie, powiat warszawski zachodni)

Zakres obowiązków:

? Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu

? Przygotowanie i dostarczenie komponentów z magazynu zgodnie z zasadą FIFO

? Przygotowanie opakowań na linie produkcyjne

? Przyjmowanie komponentów od przewoźników

? Bieżącą obsługę systemu SAP

Wymagania:

? Wykształcenie: średnie/ zawodowe

? Doświadczenie w pracy na magazynie

? Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi

? Umiejętność pracy w zespole

? Sprawność fizyczna

Gotowość do pracy zmianowej! (3 zmiany)

Oferujemy:

? Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

? Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

? Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu)

? Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

? Dofinansowanie do karty Multisport

? Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

? Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU i Generali (dla dzieci pracowników)

? Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu

Nie czekaj, aplikuj!