Promuj to ogłoszenie

Praca na produkcji- Darmowy Transport i umowa o pracę!

Data dodania: 2021-07-21 13:24:47ID: 7491

natalia.kowalska@delphi.com

Zakres zadań:

* Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym
* Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych
* Kontrolę wyrobów, korygowanie ustawień
* Dbałość o porządek na miejscu pracy

Wymagamy:

* Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
* Sumienność i zdyscyplinowanie
* Mile widziany zmysł techniczny oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

* Pracę dla kobiet i mężczyzn
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Bezpłatny transport z Sochaczewa, Leszna, Kampinosu, Błonia, Żyrardowa, Małej Wsi, Płońska
* Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-14:15, 14:15-22:15, 22:15-6:15
* Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)
* Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne)

Nie czekaj, Aplikuj!