Promuj to ogłoszenie

Spawacz/Monter

Data dodania: 2021-01-26 14:50:13ID: 6553

882Pokaż numerrekrutacje@tech-export.pl

TECH ? EXPORT Sp. z o.o główną działalność koncentruje w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Preferujemy różne formy współpracy jak samodzielna wycena i wykonanie robót, jak również zajmujemy się wynajmem pracowników i świadczeniem usług rekrutacyjnych.

Zatrudnimy:

SPAWACZY 141 FM 5
Opis stanowiska:
? Spawanie TIG 141 (rury, stal nierdzewna)
Wymagania:
? Doświadczenie zawodowe
? Uprawnienia spawalnicze

MONTER RUROCIĄGÓW
Opis stanowiska
? Prefabrykacja rur ze stali czarnej i nierdzewnej
Wymagania:
? umiejętności czytania rysunku izometrycznego

Oferujemy:
? Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
? transport, zakwaterowanie, odzież robocza.

Miejsce pracy Sochaczew.
Termin rozpoczęcia pracy tuż po pozytywnie zdanych próbkach spawalniczych lub po egzaminie z umiejętności czytania rysunku izometrycznego w przypadku monterów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 24 263 93 21, 882 879 042 lub przesłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacje@tech-export.pl