Promuj to ogłoszenie

Darmowy dojazd + 19,5 brutto!

Data dodania: 2020-01-13 11:17:31ID: 4244

695Pokaż numerdaria.grabas@randstad.pl

Jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną? Poszukujesz pracy na produkcji w systemie czterobrygadowym? Dołącz do zespołu, który codziennie dostarcza produkty najlepszej jakości klientom na całym świecie.

Miejsce pracy ? Kożuszki Parcel k/Sochaczewa - darmowy dojazd

oferujemy:
umowę o pracę tymczasową - gwarantowane wszystkie składki (emerytalne, rentowe, chorobowe, zdrowotne), płatny urlop oraz pozostałe świadczenia
atrakcyjne wynagrodzenie 19,50 zł brutto/h
+ dodatek nocny 20 %
stabilne zatrudnienie na pełen etat lub część etatu
bezpieczne i komfortowe warunki pracy
bezpłatny i zorganizowany transport z Sochaczewa, Wyszogrodu, Żychlina, Sannik, Piotrkówka
dofinansowanie do posiłków
fitness i siłownia na terenie zakładu pracy
atrakcyjny pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów)
??????możliwość zakupu firmowych produktów po preferencyjnych cenach!

zadania:
praca manualna przy produkcji wyrobów spożywczych
pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych

oczekujemy:
dużej motywacji do pracy i dyspozycyjności
sprawności manualnej
dobrego wzroku
braku przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej
oczekujemy książeczki sanepid bądź gotowości do jej wyrobienia

Aplikuj, Zadzwoń lub Wyślij SMS o treści ?PRACA? pod numer 695 404 604.

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47