Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca

Data dodania: 2023-01-24 10:51:35ID: 10451

602Pokaż numerBIURO@KRUSZ-GARDEN.PL

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Sprzedawca w branży kruszyw, kostki brukowej i węgla.
Miejsce pracy: Kuznocin 80a, 96-500 Sochaczew
Zakres obowiązków:
Obsługa programu do wystawiania faktur i paragonów.
Sprzedaż Detaliczna
Obsługa klienta detalicznego.
Doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta
Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Wydawanie towarów.
Oczekujemy:
Wykształcenie minimum średnie
Bardzo dobra znajomość komputera;
Komunikatywność
Samodzielność, organizacja pracy własnej;
Umiejętność budowania relacji interpersonalnych;
Dyspozycyjność
Uczciwość
Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
pracę od poniedziałku do soboty włącznie
dobre wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
ciekawą i rozwijającą pracę w młodym zespole
niezbędne narzędzia pracy
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: biuro@krusz-garden.pl