Zamknij
REKLAMA

Mieszkała z córką w namiocie na mrozie! Matce grozi więzienie

13.00, 24.11.2022 D.W./KMP Gdańsk
Skomentuj Fot. KMP Gdańsk
REKLAMA

Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi kobiecie, która mieszkała ze swoją córką w namiocie. Okazało się, że dziecko jest wychłodzone, głodne i ma infekcję górnych dróg oddechowych.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ostatnio na terenie zalesionym na Zaspie w Gdańsku.

- Dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie od pracownika socjalnego, z którego wynikało, że na terenie zalesionym na al.Jana Pawła II rozstawiony jest namiot, w którym prawdopodobnie przebywa dziecko, a trzy osoby dorosłe, które tam mieszkają, nie chcą zgłaszającej oraz strażnika miejskiego wpuścić do środka

- informuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy KMP w Gdańsku.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy wylegitymowali mężczyznę i dwie kobiety, w tym 24-letnią matkę dziecka.

- Z namiotu wydobywał się dym papierosowy, a dwulatka wyglądała na wyziębioną i miała na sobie koszulkę z krótkim rękawkiem. Funkcjonariusze natychmiast okryli dziecko kocami i folią termiczną oraz wezwali karetkę. Po wstępnym badaniu dziewczynki lekarz stwierdził, że dziecko jest wychłodzone, głodne i ma infekcję górnych dróg oddechowych - dodaje rzecznik mundurowych.

Jak informuje tamtejsza komenda, dziecko zostało przewiezione do szpitala na dalsze badania. 24-letnia matka dwulatki została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w tej sprawie materiały zostały także przekazane do sądu rodzinnego. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności. 

(D.W./KMP Gdańsk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

PolakPolak

4 0

Dajcie mieszkanie a nie zamykajcie..... 13:22, 24.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

,.,,.,

0 1

chciało się pis-u no to mata...zubożenie społeczeństwa z dnia na dzień coraz większe 06:55, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PoLaKPoLaK

0 0

te ... pełowcu , a za peło byłoby lepiej ? Udowodnij nie piszesz bzdety bezpodstawne i nie udowodnione
08:53, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolaLola

1 0

W *%#)!& BEDZIE MIALA TERAZ MATKA WIKT I OPIERUNEK I ZA 4TYSIACE UTRZYMANIE !?!A NAUCZKA DLA INNYCH KOBIET I MATEK TO NIE RODZIC DZIECI W TYM KRAJU BO TO JEST KRAJ NIEPRZYJAZNY LUDZIOM I MATKOM ,ZA TO PRZYJAZNY OLIGARCHII PARTYJNEJ I RZĄDZĄCEJ CO MAJA PO KILKANASCIE MIESZKAŃ NA WYNAJEM..ZA TO NIEDOŁĘŻNYM STARCOM Z PISU W PRZYSZLOSCI NIE BEDZIE KTO WYMIENIAĆ PAMPERSÓW, TO BEDA *%#)!& POD SIEBIE .. A TO BEDZIE ZAPŁATA ZA UBUSTWO DO JAKIEGO DOPROWADZILI TEN BIEDNY NAROD . 22:39, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%