Zamknij
REKLAMA

Szukają pracowników. Chcą płacić 45 tysięcy zł... miesięcznie!

16:41, 26.01.2022 | Źródło: Money.pl
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixaby.com/pl/
REKLAMA

Zgłoś się, przejdź dwuletnie szkolenie, a później ciesz się pracą i bardzo dobrymi zarobkami. Te mogą wynieść nawet 45 tysięcy złotych miesięcznie. Pracowników poszukuje Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. 

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej po raz pierwszy od wybuchu pandemii szuka kandydatów do pracy w charakterze kontrolerów ruchu lotniczego. Oferta pracy PAŻP zawsze cieszy się dużym powodzeniem. 

100 kandydatów na 1 miejsce

Nabór potrwa do 9 marca, a przyszli pracownicy powinni liczyć się z zatrudnieniem w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Kandydaci do pracy w charakterze kontrolera ruchu lotniczego muszą mieć wykształcenie co najmniej średnie, znać język angielski i posiadać nienaganną dykcję. Ponadto muszę charakteryzować się m.in. odpornością na stres, wyobraźnią przestrzenną, logicznym myśleniem i umiejętnością pracy w grupie. 

W czasie intensywnego kursu i szkolenia kandydaci otrzymają wiedzę teoretyczną i praktyczną.

- To m.in. szkolenie na symulatorze i obowiązkowe kilka miesięcy pracy pod okiem doświadczonego, zawodowego kontrolera ruchu lotniczego - podaje money.pl

Szkolenie trwa dwa lata, a koszt wyszkolenia jednego kontrolera ruchu lotniczego, jak wskazuje PAŻP, to kwota wahająca się od około 600 tys. zł do nawet 1 mln zł.

Zarobisz nawet kilkanaście tysięcy 

W trakcie kursu i szkolenia kandydaci otrzymywać będą wynagrodzenie równe minimalnemu na podstawie umowy o pracę. Po ukończeniu szkolenia, a także w związku ze stażem pracy i zajmowanym stanowiskiem pensja jest zdecydowanie większa. 

Pełnoprawni kontrolerzy zarabiają od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy brutto. 

- Zgodnie z nowym regulaminem wynagradzania kontrolerzy ruchu lotniczego mogą zarobić nawet do 45 tys. zł z uwzględnieniem środków z funduszu premiowego - wskazuje PAŻP w komunikacie. 

(Źródło: Money.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%