Zamknij
REKLAMA

WhatsApp nie wycofuje się ze swoich planów. Użytkownicy są zmuszeni do...

17:50, 22.02.2021 | Źródło: DobreProgramy.pl
Skomentuj WhatsApp zmienia regulamin fot. Michał Osiecki
REKLAMA

WhatsApp zmienia regulamin, a użytkownicy chcący dalej korzystać z komunikatora muszą zaakceptować. Co jeśli tego nie zrobią? 

Konieczność wprowadzenia zmian w popularnym komunikatorze znana jest użytkownikom już od kilku tygodni. Bez konieczności akceptowania nowego regulaminu z WhatsAppa nie da się korzystać. 

Nowy regulamin wzbudza kontrowersje. Główny punkt mówi o przekazywaniu analitycznych danych Facebookowi. 

Bunt użytkowników był tak duży, że firma zdecydowała się na przełożenie wdrożenia nowych zasad. W myśl obecnych zapisów nowy regulamin wejdzie w życie 15 maja. 

Użytkownicy, którzy chcą korzystać w dalszym ciągu z aplikacji muszą zaakceptować zmiany i nowy regulamin. 

A co w przypadku, kiedy nie zdecydujemy tego zrobić

WhatsApp nie usunie naszego konta, ale zdecydowanie ograniczy jego funkcjonalność. Aplikacja nie pozwoli na odczytywanie wiadomości ani ich tworzenie. Dostępne będą natomiast powiadomienia. Będzie można odbierać także połączenia głosowe.  

Po 15 maja, czyli dacie wejścia w życie nowych warunków, będzie można zaakceptować nowe warunki i przywrócić pełną funkcjonalność WhatsAppa.

(Źródło: DobreProgramy.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

jomojomo

3 0

Facebook Instagram i inne śmieci tego typu to jest dopiero nowa nadchodząca dyktatura. Niedorozwoje chodzące po ulicach i mówiące o reżimie w Polsce a same dają się spętać reżimom i dyktaturze gigantów jak FB i inne ścieki 08:05, 23.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pikantny węgierPikantny węgier

2 0

To jest właśnie fenomen pitolą o wolności , a zarazem wpadają w sidła zniewolenia FB, Twittera. Kiedyś tego wszystkiego nie było i ludzie żyli i byli bardziej normalni. 14:11, 23.02.2021


REKLAMA
0%