Zamknij
REKLAMA

Felivers, Kękę, Ania Dąbrowska na Dniach Sochaczewa. Foto, relacja

01:36, 09.06.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Koncertową sobotę na dniach Sochaczewa na terenie MOSiR-u przy ulicy Warszawskiej zainaugurował występ sochaczewskiego zespołu Tajm. Zespół powstał na początku 2011 roku w Sochaczewie. Mają na swoim koncie udział w licznych przeglądach, festiwalach, zlotach motocyklowych i innych imprezach w całym kraju. Grają szeroko pojętego rocka, ale oprócz riffów i dynamicznych solówek wykorzystują nowoczesne brzmienie syntezatorów.  Zespół gra w składzie: Jarek „Jaro” Siewierski – wokal, gitara, Łukasz „Młody” Rogowiecki – instr. klawiszowe, wokal, Marcin „Ziomal” Rząb – gitara, Tomasz „Madan” Madanowski – bas, Marcin „Tęższy” Czubatka – bębny oraz wokalistka Aleksandra Standowicz.

Jako drugi zaprezentował się raper Kękę, czyli Piotr Dominik Siara to raper, który swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu około roku 2001 roku. Wydał krążki „Takie rzeczy” (2013) oraz „Nowe rzeczy” (2015). Pierwszy krążek otrzymał platynę, kolejny podwójną platynę. Artysta powołał do życia własną wytwórnię, w której w 2016 roku wydał trzecią z serii płytę „Trzecie Rzeczy”. Materiał bardzo szybko przypadł do gustu fanom i niedługo po premierze także uzyskał status podwójnej platyny. Do najbardziej znanych utworów Kękę należą „Nic już nie muszę”, „Miłość”, „Sprawy ważne”.

Na trzeci występ z ogromnym entuzjazmem czekała rzesza fanek, które za swoimi ulubieńcami wędrują po całej Polsce. A mowa tu o naszym drugim sochaczewskim zespole, Felivers, który choć młody, to już odnoszący duże sukcesy zespół. Jego skład tworzą: Piotr Zborowski, Miłosz Fergiński, Piotr Dąbrowski, Konrad Jażdżyk oraz Wojtek Fortuna. Sochaczewski zespół Felivers zadebiutowali kilka lat temu podczas koncertu w Hard Rock Cafe w Warszawie. Od tego czasu chłopcy wzięli udział w licznych festiwalach i imprezach plenerowych na terenie całej Polski. W kwietniu ukazała się ich debiutancka płyta.

Na zakończenie wystąpiła gwiazda wieczoru, czyli Ania Dąbrowska. Wokalistka zadebiutowała w 2004 roku. Ania wydała dotąd sześć albumów studyjnych, z których pięć trafiło na pierwsze miejsce listy sprzedaży i uzyskało status platynowych („Dla naiwnych marzycieli” zdobył podwójną platynę). Jest jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk i obecnie ma na swoim koncie 9 statuetek. Najbardziej znane utwory Ani to: „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, „Charlie, Charlie”, „Tego chciałam”, „Porady na zdrady”.

Sobotnie koncerty mocno rozgrzały tłumnie przybyłych sochaczewian, a także gości z innych miast. Tego dnia nie zabrakło również konkursów z nagrodami. W przerwie między koncertami przeprowadzono m.in. konkurs Radia Sochaczew. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

prawnikprawnik

6 12

"Na podstawie art. 81 ust. 2 pkt 2) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyjątkiem od obowiązku uzyskania zezwolenia na korzystanie z wizerunku jest fakt, że wizerunek ten stanowi jedynie nieistotny - o ile tak można o tym zestawie cech nas indywidualizujących powiedzieć - element całości, dodatkowy do całego ujęcia, którego zamiana nie wpływa na wartość tego ujęcia. Taką całością może być np. impreza publiczna. Uwaga: impreza publiczna czy tzw. tłum to nie mityczne trzy osoby. Już kiedy wizerunek danej osoby jest widoczny w stopniu znacząco większym niż innych - zgoda jest konieczna. "

tak stanowi RODO, jak rozumiem autor fotografii takowe zgody osób na zdjęciach zdobył bo nie każdej fotografii jest tłum 11:49, 09.06.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

prawnikprawnik

0 0

Widać, że obok mnie nawet nie stałeś, bo piszesz bzdury. nie znasz się . 12:07, 13.06.2019


prawnikx3prawnikx3

0 0

"Widać, że obok mnie nawet nie stałeś, bo piszesz bzdury. nie znasz się ."

masz racje, jesteś "prawdziwy prawnik" i odpowiedz godna prawnika- totalnie z du...y , zero merytoryki 16:38, 13.06.2019


prawnikprawnik

0 0

tak to juz bytwa z prawdziwymi prawnikami...
Potwierdza to że nie nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz 07:25, 14.06.2019


FujFuj

1 0

fuj... 07:39, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniaAnia

2 3

Czekamy na falę pozwów :) 08:08, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone