Zamknij
REKLAMA

Pozdrawiam dziewczynę ze srebrnego Opla Vectra kombi która wczoraj 11.06 byłaś na stacji u zaczka między godz 15 a 16. Byłaś w sukience w kwiaty, blondynka ☺️


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Cześć, szukam osób, które chciałaby podróżować. Ludzie się wyprowadzają, żenią albo mają inne zainteresowania, więc w tej chwili nie mam osób, które tak jak ja chciałyby zwiedzać świat. Zwiedziłem już pół Europy i nie chciałbym się zatrzymywać. Mam 25 lat i interesują mnie wyprawy poza Polskę. Nie ukrywam, że najchętniej chciałbym znaleźć towarzyszkę podróży :) może poza wycieczkami moglibyśmy również dzielić się naszą codziennością ;) . Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o zostawienie "like" lub wiadomość e-mail na adres podroznik05870@gmail.com który utworzyłem, gdyby ktoś nie chciał kontaktować się przez Facebooka.

Pozdrawiam dwie śliczne panie z ulicy Żeromskiego zostawcie po sobie coś może lepiej się poznamy :)

Witam. Kupię 2 opony Wielosezonowe używane w B. Dobrym albo Dobrym stanie rozmiar 195 - 60 - 15R. Propozycje proszę pisać na Priv albo zostawić 👍 - łapkę w góre a się odezwę. Sochaczew albo okolice Sochaczewa ( Wulkanizacje odpadają )

Kto ma na sprzedaż chomika syryjskiego ?

Kupię głośnik bluetooth Zdjęcie wraz z Cena poproszę w komentarzu

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone