Zamknij
REKLAMA

Dlaczego przeniesiono przystanek autobusowy na 15 Sierpnia ? Jeszcze trwa remont 15 Sierpnia ale już przeniesiono przystanek autobusowy . Jadąc z Boryszewa do miasta był przed skrętem na ul. Okrzei, a teraz jest zatoczka autobusowa i przystanek za skrętem na ul. Okrzei. Wygląda na to że autobusy będą się rozjeżdżać na te które skręcają w Okrzei i na te które jadą ul Łuszczewskich. Dlaczego to zrobiono i to po cichu? W roku szkolnym autobusy na tym przystanku zwłaszcza te poranne były przepełnione, dużo w nich młodzieży(poza okresem pandemii), z której sporo wysiada na stacji. Często wsiada się do autobusu w którym jest miejsce, a jak będą rozdzielone na Okrzei i Łuszczewskich to będzie to znaczne utrudnienie. 17-08-2021 13:54:06

Mieszkanka
10

komentarz (1)

wiernyfanburmistrzawiernyfanburmistrza

1 1

Kursowanie autobusów do PKP ulica Okrzei jest bez sensu gdy nie ma wjazdu w Sienkiewicza i muszą jechać i tak do księcia Janusza. Lepiej jest im jechać Łuszczewskich z obsługa SP2.

Natomiast zastanowiłbym sie nad mikrobusami z Kozłowa (Szkoła) przez np Kutrzeby - Zamoyskiego - Boryszewska - 15 sierpnia oraz Fabryczna - Reja - Polnocna - Bojowników - Okrzei - 15 Sierpnia - Luszczewskich - PKP. Takie 20miejscowe powinny byc ok.
10:19, 04.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz