Zamknij

Mamy to! Próba techniczna Studia SCK TV!

14:34, 10.10.2023

Pierwsza oficjalna próba nagraniowa w Studiu Produkcji Filmowej SCK, które dzięki wsparciu wielu osób wreszcie zaczyna działać.

Nazwa zadania: Wyposażenie Studia Produkcji Filmowej - SCK
Zleceniobiorca: Sochaczewskie Centrum Kultury
Kwota dofinansowania: 100 000,00 zł

Została przyznana w ramach umowy UMOWA Nr 10702/23/FPK/NCK z dnia 21.08.2023 r. w ramach PROGRAMU Infrastruktura Domów Kultury ze środków finansowanych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Całkowity koszt zadania: 132 960,00 zł
#mamyto #studio #sochaczew #sck #tv #mkidn #sochaczewskiecentrumkultury #czasnakulturę

Cel zadania: Rozwijania działalności statutowej o nową gałąź kultury przy użyciu nowoczesnych technologii poprzez wyposażenie Studia Produkcji Filmowej SCKTV. Zakup wyposażenia do Studia Produkcji SCKTV przyczyni się do uruchomienia nowych zajęć edukacyjno-artystycznych - "Produkcja Filmowa", a także jako narzędzie w zajęciach już prowadzonych przez Sochaczewskie Centrum Kultury - plastycznych, tanecznych, teatralnych i wokalnych. Ponadto zakupione wyposażenie posłużyły do nagrywania spektakli i wydarzeń kulturalnych odbywających się stacjonarnie, streamingu koncertów odbywających się cyklicznie na terenie SCK. Warto podkreślić, że zakupione wyposażenie posłuży do realizacji bloków tematycznych, które prezentowane będą w odcinkach na kanale YT – SCKTV, tj.: program kulturalno-edukacyjny dla dzieci "Przygody myszki Franka" , program kulturalno-artystyczny „Spotkania ze sztuką", audycja – „Polskie Tradycje", reportaże „Czas Seniora”, Webinarium „Panorama Kulturalna" czy międzypokoleniowe podcasty "Między nami... Pokoleniami". Wszystkie programy będą publikowane cyklicznie od października 2023 w kolejnych sezonach artystycznych na nowopowstałym kanale YouTube – SCKTV.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz