Zamknij
REKLAMA

Koncert charytatywny dla Mai Kapłon w Sochaczewie

2019-11-28 21:39:09
REKLAMA

Serce rośnie i łza się w oku kręci. Są tacy młodzi, zdolni, a jednocześnie emocjonalnie dojrzali. Czwartkowy wieczór (28 listopada) pozostanie wielu nam w sercach, na pewno na zawsze pozostanie im i oby został jak najdłużej w sercu Mai Kapłon, do której ta dawka energii i wsparcia była skierowana. Na scenie inicjatorka koncertu, główna organizatorka wydarzenia Daria Kobierecka.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz