Zamknij
REKLAMA

Awaria sygnalizatora drogowego w Chodakowie

2019-08-08 10:18:35
REKLAMA

W ostatnich dniach doszło do kolejnej awarii sygnalizatora drogowego przy rondzie w Chodakowie. To sygnalizator przy stacji kolejki wąskotorowej Sochaczew - Chodaków i jego zadaniem jest informowanie o nadjeżdżającej ciuchci. Infrastruktura należy do zarządcy drogi, jakim jest MZDW. Wygląda na to, że wymagają remontu. Świecą i bębnią bez powodu, wprowadzając w błąd kierowców.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@tusochaczew.pl
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz