Elektromonter

Miejsce pracy: 600-lecia 47, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca na wysokości,praca pod napięciem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia SEP, PPN, E
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, elektryczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Błysk Sp. z o.o.
        Adres: 600-lecia 47, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Ryszard Sierakowski
        Numer telefonu: 607173989
        E-mail: blysksochaczew@gmail.com
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        SORTOWANIE I MAGAZYNOWANIE PACZEK KURIRSKICH, SKANOWANIE PRZESYŁEK ZA POOMOCĄ SKANERA MAGAZYNOWEGO .
        StPr/21/0883
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Wykonywanie procesów magazynowych zgodnie z obowiązujących zasad BHP i procedur
        StPr/21/0884
        wynagrodzenie od od 4 400 PLN

        Pakowanie towarów z produkcji.
        StPr/21/0866

        Przygotowanie towaru do wysyłki.
        StPr/21/0867

        Pakowanie wyrobów gotowych wychodzących z maszyny.
        StPr/21/0868

        - wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych - kontrolowanie stanu technicznego pojazdu - wymiana i naprawa części
        StPr/21/0869
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Realizacja opieki pielęgniarskiej w oddziałach lub w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego w bloku operacyjnym.
        StPr/21/0864
        wynagrodzenie od od 3 770 do 5 477 PLN

        Przygotowywanie surowców do potraw zgodnie z potrzebami szefa kuchni. Mycie, czyszczenie, dezynfekowanie urządzeń, wyposażenia, utrzymanie czystości miejsca pracy.
        StPr/21/0859

        Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków, krojenie warzyw i owoców. Dbanie o higienę miejsca pracy.
        StPr/21/0861

        Program stażu
        StPr/21/0862
        wynagrodzenie od 1 489 PLN