pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy: Jana Kochanowskiego 60, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: szpachlowanie, malowanie, układania glazury i terakoty, zabudowy i ścianki G-K
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Uprawnienia:
    • szpachlowanie, malowanie
    • umiejętność montowania płty kartonowo-gipsowych
    • układanie glazury i terakoty
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MI-BUD SP. Z O.O.
      Adres: Sochaczewska 51/1, 96-515 Paprotnia, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 510792121
      E-mail: mi-bud_biuro@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Pakowanie towarów z produkcji.
      StPr/21/0866
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Przygotowanie towaru do wysyłki.
      StPr/21/0867

      Pakowanie wyrobów gotowych wychodzących z maszyny.
      StPr/21/0868

      - wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych - kontrolowanie stanu technicznego pojazdu - wymiana i naprawa części
      StPr/21/0869
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Realizacja opieki pielęgniarskiej w oddziałach lub w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego w bloku operacyjnym.
      StPr/21/0864
      wynagrodzenie od od 3 770 do 5 477 PLN

      Przygotowywanie surowców do potraw zgodnie z potrzebami szefa kuchni. Mycie, czyszczenie, dezynfekowanie urządzeń, wyposażenia, utrzymanie czystości miejsca pracy.
      StPr/21/0859

      Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków, krojenie warzyw i owoców. Dbanie o higienę miejsca pracy.
      StPr/21/0861

      Program stażu
      StPr/21/0862
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      - Serwis i naprawa C.O. , kanalizacji - Prace budowlane
      StPr/21/0837
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Opis stanowiska: - Zapewnienie porządku i czystości w miejscach wyznaczonych.
      StPr/21/0838