Aparatowy

Miejsce pracy: 15 Sierpnia 106, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: przygotowanie roztworów polialkoholu, komponowanie kleju, kontrola parametrów wyrobu gotowego, transport opakowań i surowców, rozlewanie kleju do pojemników, prowadzenie dokumentacji technologicznej, utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, współdziałanie w pracach zespołu, wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 18.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
    Pracodawca: SYNTHOS DWORY 7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
    Adres: 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Rodzik
    Numer telefonu:
    E-mail: aleksandra.rodzik@synthosgroup.com
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - www.synthosgroup.com/kariera/oferty-pracy
    SORTOWANIE I MAGAZYNOWANIE PACZEK KURIRSKICH, SKANOWANIE PRZESYŁEK ZA POOMOCĄ SKANERA MAGAZYNOWEGO .
    StPr/21/0883
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Wykonywanie procesów magazynowych zgodnie z obowiązujących zasad BHP i procedur
    StPr/21/0884
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Pakowanie towarów z produkcji.
    StPr/21/0866

    Przygotowanie towaru do wysyłki.
    StPr/21/0867

    Pakowanie wyrobów gotowych wychodzących z maszyny.
    StPr/21/0868

    - wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych - kontrolowanie stanu technicznego pojazdu - wymiana i naprawa części
    StPr/21/0869
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Realizacja opieki pielęgniarskiej w oddziałach lub w zakresie pielęgniarstwa operacyjnego w bloku operacyjnym.
    StPr/21/0864
    wynagrodzenie od od 3 770 do 5 477 PLN

    Przygotowywanie surowców do potraw zgodnie z potrzebami szefa kuchni. Mycie, czyszczenie, dezynfekowanie urządzeń, wyposażenia, utrzymanie czystości miejsca pracy.
    StPr/21/0859

    Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków, krojenie warzyw i owoców. Dbanie o higienę miejsca pracy.
    StPr/21/0861

    Program stażu
    StPr/21/0862
    wynagrodzenie od 1 489 PLN