Nauczyciel / instruktor praktycznej nauki zawodu

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 39, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zadania nauczyciela, wychowawcy w grupie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika wczesnoszkolnai wychowanie przedszkolne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Praca z dziećmi w grupie przedszkolnej
    Pracodawca: Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów
    Adres: Stanisława Staszica 39, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Ewa Ogłoza
    Numer telefonu: 665 643 640
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    przygotowanie roztworów polialkoholu, komponowanie kleju, kontrola parametrów wyrobu gotowego, transport opakowań i surowców, rozlewanie kleju do pojemników, prowadzenie dokumentacji technologicznej, utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, współdziałanie w pracach zespołu, wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.
    StPr/21/0789
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    malowanie, szpachlowanie, zabudowy i ścianki G-K , układania glazury/terakoty
    StPr/21/0790
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    szpachlowanie, malowanie, układania glazury i terakoty, zabudowy i ścianki G-K
    StPr/21/0791

    Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości), mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie.
    StPr/21/0793
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Sprzatanie biura i magazynu, obsługa belownicy, obsługa maszyn myjących.
    StPr/21/0780

    PRZYJĘCIA TOWARU, KOMPLETACJA TOWARU, WYDANIA TOWARU
    StPr/21/0783
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    PRZYJĘCIA TOWARU, WYDANIA TOWARU, KOMPLETACJA TOWARU
    StPr/21/0784

    DROBNE PRACE KONSERWACYJNO-NAPRAWCZE, POMOC ADMINISTRACYJNA,
    StPr/21/0785

    - Montaż konstrukcji – rurociągów, - Obsługa maszyn i urządzeń, - Wykonywanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją, - Samokontrola wykonywanych elementów.
    StPr/21/0765
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    - bieżąca obsługa i kontrola maszyn (pił); - bieżąca kontrola procesu cięcia; - obsługa suwnicy z poziomu roboczego, - wypełnianie dokumentacji stanowiskowej (karty cięcia); - praca zgodnie z zasadami BHP i standardami ISO;
    StPr/21/0766
    wynagrodzenie od od 18 PLN