Nauczyciel przedmiotów zawodowych/ogrodnictwo

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 63, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych ogrodniczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 1 565 do 2 248 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), ogrodnicze, kierunek: Ogrodnictwo
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pracodawca: Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 r. w Sochaczewie
      Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 63, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: m
      Osoba do kontaktu: Marek Wernicki
      Numer telefonu: 46 862 3116
      E-mail: zsrcku_sochaczew@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Opis stanowiska: - Zapewnienie porządku i czystości w miejscach wyznaczonych.
      StPr/21/0487
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
      StPr/21/0488

      Praca polega na ręcznym transportowaniu szyb samochodowych i autobusowych, ręcznym załadunku i rozładunku aut. Praca jest ciężka fizycznie ze względu na ilość i wagę przenoszonych szyb (od 15 kg nawet do 80 kg).
      StPr/21/0482

      Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową. Nauczanie przedmiotów zawodowych eksploatacja portów i terminali.
      StPr/21/0394
      wynagrodzenie od od 2 818 do 4 046 PLN

      Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych grafika i poligrafia cyfrowa.
      StPr/21/0395

      Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych geodezyjnych.
      StPr/21/0397

      Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych ogrodniczych.
      StPr/21/0399
      wynagrodzenie od od 1 565 do 2 248 PLN

      Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotu fizyka.
      StPr/21/0400
      wynagrodzenie od od 1 879 do 2 697 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż artykułów sanitarnych i hydraulicznych, obsługa systemu WF MAG.
      StPr/21/0382
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Realizacja opieki pielęgniarskiej.
      StPr/21/0343
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN