Pielęgniarka/pielęgniarz

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Realizacja opieki pielęgniarskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
    Uprawnienia:
    • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
        Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie
        Adres: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiec
        Osoba do kontaktu: Wiesława Załuska
        Numer telefonu: 46 864 95 07, 46 864 95 31
        E-mail: kancelaria@szpitalsochaczew.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową. Nauczanie przedmiotów zawodowych eksploatacja portów i terminali.
        StPr/21/0394
        wynagrodzenie od od 2 818 do 4 046 PLN

        Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych grafika i poligrafia cyfrowa.
        StPr/21/0395

        Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych geodezyjnych.
        StPr/21/0397

        Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotów zawodowych ogrodniczych.
        StPr/21/0399
        wynagrodzenie od od 1 565 do 2 248 PLN

        Praca z młodzieżą ponadgimnazjalną i ponadpodstawową.Nauczanie przedmiotu fizyka.
        StPr/21/0400
        wynagrodzenie od od 1 879 do 2 697 PLN

        prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
        StPr/21/0408
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Obsługa klienta, sprzedaż artykułów sanitarnych i hydraulicznych, obsługa systemu WF MAG.
        StPr/21/0382
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        kompletacja zamówień, kontrola jakości
        StPr/21/0239
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        Realizacja opieki pielęgniarskiej.
        StPr/21/0343
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Realizowanie transportów pacjentów karetką.
        StPr/21/0344
        wynagrodzenie od od 35 PLN