Kierowca mechanik

Miejsce pracy: Gawłowska 74, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pojazdów, biegła obsługa pojazdu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. B
    • Prawo jazdy kat. C
      Pracodawca: MIROSŁAW KACZOROWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE TRAMEX
      Adres: Gawłowska 74, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Rafał Kopia
      Numer telefonu: 602 275 001
      E-mail: koszty@tramex.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      praca kierowcy na terenie Polski
      StPr/21/0319
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      kompletacja zamówień, kontrola jakości
      StPr/21/0304
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Praca na magazynie, rozładunek dostaw,układanie, czynności porządkowe na magazynie
      StPr/21/0297

      Prowadzenie pojazdu dostawczego, wypełnienie dokumentów transportowych.
      StPr/21/0294
      wynagrodzenie od od 4 000 do 7 000 PLN

      Obróbka i montaż reklam.
      StPr/21/0291
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Kierowanie zespołem pojazdów, biegła obsługa pojazdu.
      StPr/21/0278
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Fryzjerstwo damsko-męskie, koloryzacje, strzyżenie, pielęgnacja
      StPr/21/0264
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Praca w terenie, kontakt z klientem, odczytywanie liczników energii elektrycznej.
      StPr/21/0257
      wynagrodzenie od od 4 131,23 PLN

      - przeglądy prewencyjne taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych) - wykonywanie napraw (z zakresu elektryki, automatyki i/lub mechaniki) - obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw - nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń - diagnozowanie i usuwanie usterek - sporządzanie protokołów z wykonanych prac utrzymaniowych i serwisowych
      StPr/21/0221
      wynagrodzenie od od 4 130 PLN

      Obsługa klienta, wydawanie garderoby, kasa fiskalna.
      StPr/21/0201