Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • Dobry stan zdrowia
      • bezpieczeństwo i higiena pracy
      • bezpieczeństwo żywności
      • Samodzielność,dokładność,wyobraźnia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Monika Kmiecik
        Numer telefonu: 468622424 w. 141
        E-mail: m.kmiecik@sochaczew.praca.gov.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        SPRZĄTANIE, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI
        StPr/21/0175
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
        StPr/21/0176
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta.
        StPr/21/0165

        CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE ZWIĄZANE Z PAKOWANIEM I MAGAZYNOWANIEM
        StPr/21/0167

        Prace związane z pakowaniem towaru, prace ze skanerem.
        StPr/21/0158

        Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem.1
        StPr/21/0155

        Pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
        StPr/21/0156

        • Diagnozowanie i naprawa sprzętu AGD Zepter • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów • Wycena napraw • Doświadczenie techniczne
        StPr/21/0142
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej.
        StPr/21/0131

        Wykonywanie usług fryzjerskich damskich i męskich
        PSZ-ZOPS/21534296
        wynagrodzenie od do 1 400