Pracownik serwisu

Miejsce pracy: Gawłowska 177, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: • Diagnozowanie i naprawa sprzętu AGD Zepter • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów • Wycena napraw • Doświadczenie techniczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : • Doświadczenie w pracy z naprawami sprzętu gospodarstwa domowego, • Praktyczna umiejętność naprawy sprzętu gospodarstwa domowego, • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zepter International Poland Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kusocińskiego 11, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Kmiecik
      Numer telefonu: 468622424 w. 141
      E-mail: m.kmiecik@sochaczew.praca.gov.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      SPRZĄTANIE, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI
      StPr/21/0175
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta
      StPr/21/0176
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace związane z utrzymaniem zieleni miejskiej i oczyszczania miasta.
      StPr/21/0165

      CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE ZWIĄZANE Z PAKOWANIEM I MAGAZYNOWANIEM
      StPr/21/0167

      Prace związane z pakowaniem towaru, prace ze skanerem.
      StPr/21/0158

      Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem.1
      StPr/21/0155

      Pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
      StPr/21/0156

      • Diagnozowanie i naprawa sprzętu AGD Zepter • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów • Wycena napraw • Doświadczenie techniczne
      StPr/21/0142
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej.
      StPr/21/0131

      Wykonywanie usług fryzjerskich damskich i męskich
      PSZ-ZOPS/21534296
      wynagrodzenie od do 1 400